אודות תרמוטק

ברוכים הבאים לתרמוטק, הבית שלכם לכל הדברים הקשורים לחימום תת רצפתי ולפתרונות חימום והסקה. 

עם ניסיון עשיר בתעשייה, הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מסורים שמתרגשים מיצירת נוחות וחמימות ביתית. אנו דואגים להישאר מעודכנים בהתקדמות טכנולוגיית החימום כדי להציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר.

אנו מבינים שכל בית הוא ייחודי, ולכל אחד דרישות החימום שלו. המומחים שלנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק יחד איתכם כדי לספק פתרונות חימום תת רצפתי ומשאבות חום מותאמים אישית, התואמים באופן מושלם את החלל וסגנון החיים שלכם.

בנוסף, חשוב לנו להיות ידידותיים לסביבה. לשים דגש על ייעול האנרגיה, יצירת נוחות מקסימלית בסביבתכם, תוך הפחתת הפגיעה בסביבה והפחתת חשבונות החשמל.

שביעות הרצון שלכם היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו מציעים ייעוץ חינם ותמיכה מתמשכת כדי להפוך את חווית החימום שלכם לנפלאה וחלקה ככל האפשר.

ירוק לסביבה

פליטת גזי חממה מופחתים ושימוש מופחת באנרגיה

יעילות גבוהה

חימום יעיל של החלל החל והרצפה לתחושה חמימה וביתית

חסכון כלכלי

חסכון כלכלי משמעותי בטווח הארוך בעקבות צריכת אנרגיה נמוכה ותחזוקה מינימלית

מרכזיית חימום תת רצפתי

נעים מאוד

שמי יגאל פסחוב,

בן 45, נשוי +3.

למעשה, הסיבה העיקרית שבזכותה נחשפתי לתחום של מערכות חימום תת רצפתי היא בגלל שהבן הבכור שלי סובל מאסתמה. הצורך שלנו למצוא אפשרויות חימום בחורף מבלי לגרום לייבוש של האוויר והחמרה של הסימפטומים הביאו אותי לחקור לעומק את העולם של פתרונות הסקה וחימום ביתיים. עד שמצאתי את האחד שלי – מערכת חימום תת רצפתי

כבר מעל 20 שנה אני עוסק בתחומי הטכנולוגיה והמחשוב. החל מתחום הצילום והעריכה ועד להתקנת מערכות מחשוב מתקדמות. בשנים האחרונות נחשפתי לעולם הטכנולוגי שהולך ותופס תאוצה – מערכות חימום תת רצפתי. מהניסיון שלי המערכות הללו הן בין הטכנולוגיות המתקדמות שבאמת מצליחות ליצור שינוי אמיתי באיכות החיים של משפחה או של עסק. 

הבונוס הגדול הוא שמערכות אלו גם חסכוניות יותר בחשמל וידידותיות יותר לסביבה. לכן, מערכות אלו הן בהחלט העתיד של חימום ביתי נקי ויעיל

יגאל פסחוב עם המשפחה